Yhteystiedot

Rääkkylän Pakaristen sukuseura ry:n hallitus ja toimihenkilöt:

Puheenjohtaja

Pirjo Rahunen
Kalliotie 4
73600 Kaavi
puh. 045 610 9522
p.rahunen@outlook.com

Varapuheenjohtaja

Jorma Nissinen
Hammaslahdentie 122
82335 Rasivaara
puh. 040 066 7321
jormah.nissinen@gmail.com

Sihteeri

Kari Pakarinen
Mailaskuja 12
04410 Järvenpää
puh. 050 555 9871
j.pakarinen@kolumbus.fi

Muut hallituksen jäsenet

Aulis Laasonen
Myllymatintie 4 as. 1
48400 Kotka
puh. 040 552 5628
aulis.laasonen@pp.inet.fi

Mikko Sajari
Valhallankatu 12 A 10
00250 Helsinki
puh. 045 134 7397
mikko.sajari@welho.com

Kati Somiska
Aatulantie 214
44200 Suolahti
puh. 040 129 9751
kati.somiska@gmail.com

Irja Pakarinen
Marttilankatu 26 B
04260 Kerava
puh. 050 355 0642
irja.e.pakarinen@gmail.com


Rahastonhoitaja

Mirja Welin
Vattuvuorenkatu 3-9 as. 15
78850 Varkaus

Toiminnantarkastaja

Arto Pakarinen
Lämsäntie 14 a 1
90230 Oulu

Jäsenrekisterivastaava: Kari Pakarinen

Nettisivujen ylläpito: Aulis Laasonen

Viklasaaritoimikunta: Jorma Nissinen, pj, Seppo Pakarinen, Veli Pakarinen, Elna Juvonen ja Aulis Laasonen

Pankkiyhteys: Rääkkylän Osuuspankki

Tili nro FI55 5406 0340 0142 98

Sukuseuran sähköposti: j.pakarinen@kolumbus.fi